KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 10301574
*
nr 1030 1574
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Tusch, Bert Håge Häverö (1932-2014), 1968, 'Nattens dumheter', 33x24
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 april 2016
kl 19:01:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/4 18:13:23
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller bert håge häverö svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige tusch vattenfärg
-
7234 Tusch
Greta Gerell (1898-1982), Sverige. Man med redskap..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:41
-
2007 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap med t..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:31
-
2006 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:09
-
3121 Tusch
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Figur, No ..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:59
*
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
nr 1030 1574
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Tusch, Bert Håge Häverö (1932-2014), 1968, 'Nattens dumheter', 33x24
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 april 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/4 18:13:23 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bert Håge Häverö
Bert HÃ¥ge Häverö, svensk mÃ¥lare född 1932, död 2014.Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller bert håge häverö svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige tusch vattenfärg
-
7234 Tusch
Greta Gerell (1898-1982), Sverige. Man med redskap..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:41 -
2007 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap med t..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:31 -
2006 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:09
-
3121 Tusch
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Figur, No ..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:59